Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated Üleminekuteade

Üleminekuteade

01.02.2010

AS Sertifitseerimiskeskus andis 15. oktoobril 2009 sõlmitud lepingu alusel Ühendatud Piletite AS-ile üle aktsiaseltsile kuuluva ettevõtte, mis tegeleb elektroonsete toodete ja teenuste müügija arveldussüsteemide pakkumisega, sh ID-Piletite müügiga. Tulenevalt sellest läksid Ühendatud Piletite AS-ile üle kõik kõnesoleva ettevõttega seotud lepingud ja 01.02.2010 antakse üle ka kõik AS Sertifitseerimiskeskus ID-PILET kasuks sõlmitud otsekorralduse maksjalepingud. Kõik lepingud jäävad kehtima senistel tingimustel.

Tulenevalt Tallinna Linnavolikogu määrusest “Tallinna Ühistranspordis sõidu eest tasumise kord ja sõidupiletite hinnad” hakkavad Tallinnas ja Viimsis alates 01.02.2010 kehtima uued piletite hinnad ning muutuvad ka soodustuste struktuur ja sellega seotud piletitooted. Nii otsekorraldustes, kui telefoni teel piletit ostes jäävad kehtima ka senised piletite ostukoodid ja viitenumbrid ning ID-Pileti süsteem leiab ise sobiliku ja lubatud soodsaima hinnaga piletitoote. Üliõpilaskaardid ja Pensionäride kaardid teisendatakse vastavateks Sooduskaartideks. Elukohajärgset sissekirjutust kontrollitakse automaatselt enne pileti müüki. R-Kioskist ostetavate piletite puhul peab inimene eelnevalt teadma ja kindlalt küsima Tallinlase soodushinnaga pileteid. Veenduge, et omate sissekirjutust siis vastavalt Tallinnas ja Viimsis. Ilma sissekirjutust omamata Tallinlase / Viimsi soodushinnaga pileteid osta ei saa.

Nüüdsest on ID-Piletid müügil ka kõikides Tallinna ja Tartu R-Kioskites.

Seoses süsteemi tehnilise ümberlülitusega võib esineda tõrkeid erinevates müügikanalites esmaspäeval, 01.02.2010. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast. Lisainfo www.pilet.ee, info@pilet.ee või infotelefonilt 11 800

Ühendatud Piletite AS