Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated ID-piletid nüüdsest müügil kõikides R-kioskites

ID-piletid nüüdsest müügil kõikides R-kioskites

01.02.2010

Lõppenud 2009.a. detsembrikuust on võimalus kõikidest R-kioskitest Tallinnas, Harjumaal ja Tartus osta nimetatud linnades kehtivaid ID-pileteid sh elektriraudtee rongipileteid. Seni sai neid pileteid osta vaid valitud kioskitest ja Tartus puudus see võimalus üldsegi. „Viimasel kahe aasta jooksul on R Kiosk investeerinud oma kassasüsteemi 15 miljonit krooni ja nüüdseks on olemas valmidus igas R-kioskis müüa ID-pileteid aga ka osutada muid teenuseid nagu näiteks arvete maksmine ja erinevate piletiliikide müük. Võimalusi on palju ja nimekiri ei ole lõplik," sõnas R Kiosk Eesti AS tegevdirektor Jüri Võssokov.

„Tervitame seda uuendust igati ja laienevad müügikanalid teevad piletiostmise inimestele kindlasti mugavamaks. Usun, et see aitab kaasa ID-pileti kasutajaskonna kasvule,” ütles Ühendatud Piletite OÜ juhatuse esimees Ain Järv.

ID-pilet asendab füüsilist piletit, mille abil reisija tõendab oma sõiduõigust ja kontrolör kontrollib piletite baasist kas isikul on vastav pilet olemas. ID-piletit saavad kioskitest osta kõik kehtiva ID-kaardi omanikud ning alla 15-aastased isikud, kui neil on isikukoodiga õpilaspilet. ID-piletit saab osta veel ka internetist ja mobiiltelefoniga. Täpsem info: www.pilet.ee

Lisainformatsioon:

Jüri Võssokov
Ain Järv
R-Kiosk Eesti AS
Ühendatud Piletite OÜ
Tegevdirektor
Juhatuse esimees
E-post: juri.vossokov@kiosk.ee
E-post: ain@unitedtickets.ee
Telefon: + 372 51 40 208
Telefon: +372 50 34 402