Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated Muutus pilet.ee kasutajakeskkond

Muutus pilet.ee kasutajakeskkond

01.01.2011

Alates esimesest jaanuarist on uuenduskuuri läbi teinud pilet.ee veebikeskkond andes nüüdsest loodetavasti kõikidele kasutajatele parema ülevaate kasutajaga seotud toimingutest. Olulisematest muudatustest siinkohal lähemalt:

Menüüstruktuur:

Kõige esimesena panete ilmselt tähele, et oleme toonud senise menüüstruktuuri ülevalt reast vasakule poole veergu. Selline ülessehitus lubab kasutajatel jõuda kiiremini soovitud valikuni ning annab loodetavasti parema ülevaate meie opereeritavatest lahendustest.

Sisselogimisloogika:

Muutunud on ka senine sisselogimisloogika. Esmasel registreerumisel pangalingi vahendusel palutakse teil seadistada oma e-post või mobiilinumber. Esmasel registreerumisel e-postiga võiks kasutaja end ühe korra tuvastada kas panga või mobiil-id/id kaardiga mis annab võimaluse näha muuhulgas ka näiteks Sinu isikuga seotud registrites olevat infot. Kõiki kasutajaprofiili sedistusi saate teha “Minu andmed / Piletid” alt. Esiteks kui varem oli võimalik endaga seotud piletite aegumisest teavitusi tellida ainult ametlikule eesti.ee lõpulisele e-posti aadressile, siis nüüdsest saate seda teha enda igapäevasele hotmail, yahoo, gmail.com või ükskõik millisele muule kirjakastile mida varasemalt kasutama olete harjunud. E-posti seadistamine annab nüüd ka võimaluse sisselogimiseks kasutada pelgalt enda e-posti ning meelepärast paroolikombinatsiooni. Pilet.ee kasutajakeskkond võimaldab soovi korral Teid meelde jätta ning tulevikus enam täiendavaid paroole Teilt sisselogimisel ei paluta.

Mobiilinumbri seadistamine

Kui kasutasite seni mobiili lisaks endale pileti seotamiseks ka lapse igapäevasteks sõitudeks, siis nüüdsest on kõik teie mobiiliga seotud ID-pileti tehingud ilusti “Minu andmed / Piletid” alt leitavad. Nii on hõlpsasti võimalik saada ülevaadet kõikidest nii minu pilet.ee keskkonnast kui ka mobiililt ostetud piletite ajaloo kohta.