Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated Kumusse pääseb ID-piletiga

Kumusse pääseb ID-piletiga

17.02.2011

Alates tänasest on võimalik Kumu külastamiseks lunastada ID-pilet, mis võimaldab kunstihuvilistel pääseda muuseumisse senisest kiiremini ja mugavamalt.

Kumu piletit on alates 17. veebruarist võimalik lisaks tavapärasele kassast ostmisele soetada ka mobiiltelefoniga, läbi Pilet.ee keskkonna ning info- ja ostuliinilt 11800. „Täiendame pidevalt oma piletilahenduste süsteemi ja pakutavate teenuste hulka. Värskeim uudis puudutab Kumu ID-piletit, mis muudab muuseumikülastuse paljude jaoks senisest mugavamaks,“ ütles Ühendatud Piletite ärivaldkonna juht Lennart Leht.

„Oleme alati avatud uutele lahendustele ning püüame mõelda tulevikule juba täna. ID-pileti võimalus on uuendus, millega saavad külastajad muuseumisse senisest veelgi mugavamalt,“ ütles Kumu direktor Anu Liivak.

Liivaku sõnul tehakse 17. veebruaril, Kumu 5. sünnipäeval, algust ka Kumu klubiga: „Kumu klubikaarti, mis võimaldab selle omanikule aastast piiramatut külastuskordade arvu, on võimalik vormistada traditsioonilise plastikkaardi kujul.“

Lisaks Kumule pääseb alates aprillist ID-piletiga ka Eesti Kunstimuuseumi teistesse filiaalidesse – Kadrioru Kunstimuuseumisse (Kadrioru loss ja Mikkeli muuseum) ja vanalinnas asuvatesse Niguliste ning Adamson-Ericu muuseumitesse.

Ühendatud Piletite AS on juhtiv e-piletite ja nendega seotud teenuste osutaja ning maksete vahendaja. Ühendatud Piletite AS-i opereeritud ID-piletit kasutab Tallinna ja Tartu ühistranspordis igapäevaselt üle 100 000 inimese. ID-piletite müügivõrku kuuluvad turvaline veebileht ja internetipangad, mobiil- ja lauatelefon, piletiautomaadid ning klienditeenindajate ja müügiterminalidega füüsiliste punktide partnervõrk.

Lisainformatsioon:
Lennart Leht
Ärivaldkonna juht
Tel: 503 1647
E-post: lennart@unitedtickets.ee