Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated Palume kontrollida sõlmitud otsekorralduslepinguid

Palume kontrollida sõlmitud otsekorralduslepinguid

21.06.2011

Seoses Tallinna linnavalitsuse poolt linnavolikogule esitatud ühistranspordipiletite süsteemi ja hindade korrigeerimise eelnõust tulenevate hindade muutusega, palume kasutajatel üle kontrollida oma varasemalt sõlmitud otsekorralduslepingud pankades.

Suurimate muudatustena peab ära märkima, et valikust kaovad seni kasutusel olnud 90 päeva kaardid. Kasutajad, kellel on sõlmitud otsekorralduslepingud nimetatud kaartide soetamiseks, saavad alates esimesest juulist automaatselt teisendamise tulemusena endale 30 päeva kaardi (ning loomulikult võetakse kasutajalt ka raha vastava 30 päeva kaardi hinna kohaselt).

Samuti muutuvad mõningate 30 päevaste õpilaskaartide hinnad ning nimetused vastavalt allolevale:

  • 30p õpilaskaart mittetallinlasele 8.31 -> sooduskaart mittetallinlasele 8.50
  • 30p õpilaskaart tallinlasele 6.71 -> sooduskaart tallinlasele 7
  • 30p õpilasekspresskaart mittetallinlasele 9.91 -> soodusekspresskaart mittetallinlasele 10
  • 30p õpilasekspresskaart tallinlasele 7.99 -> soodusekspresskaart tallinlasele 8.50

Seega, kui Teil oli sõlmitud otsekorraldusleping 30. päevase õpilaskaardi soetamiseks tallinnlasele ning limiidiks määratud vastava pileti tänane hind, siis tuleks limiiti suurendada seitsme euroni, et uus sooduskaart tõrgeteta soetatud saaks.

Jätkuvalt jääb ka kehtima senine süsteem, mille kohaselt saab pileteid ette soetada kuni 3 kuu ulatuses.

Täpsem info alates esimesest juulist kehtima hakkava piletimääruse ja hindade kohta leiab siit lingilt: https://oigusaktid.tallinn.ee/?id=3001&aktid=120884&leht=1&q_sort=elex_akt.akt_vkp

Ühendatud Piletite AS on juhtiv e-piletite ja nendega seotud teenuste osutaja ning maksete vahendaja. Ühendatud Piletite AS-i opereeritud ID-piletit kasutab Tallinna ja Tartu ühistranspordis igapäevaselt üle 100 000 inimese. ID-piletite müügivõrku kuuluvad turvaline veebileht ja internetipangad, mobiil- ja lauatelefon, piletiautomaadid ning klienditeenindajate ja müügiterminalidega füüsiliste punktide partnervõrk.

Lisainformatsioon:

Internetileheküljelt www.pilet.ee ning infotelefonilt 11800 (tegemist on eritariifse numbriga)