Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated ID-Piletit on nüüdsest võimalik soetada ka Tartu Postkontoritest

ID-Piletit on nüüdsest võimalik soetada ka Tartu Postkontoritest

22.09.2010

Alates tänasest on võimalus kõikidest Tartu postkontoritest osta Tartu linnas kehtivaid ühistranspordi ID-pileteid.

“ID-piletiteid saab soetada kõikides Tartu postkontorites. Meie eesmärk on tuua erinevad teenused klientidele lähemale. Eesti Posti postiasutuste võrgustik on sobivaks väljundiks ettevõtetele, kel pole oma esindusvõrke,“ rääkis koostööst Eesti Posti postiteenuste divisjoni juht Jaan Vainult.

„Kuna senini sai ID-piletit Tartus soetada lisaks mobiilile ja internetile üksnes kioskitest ning selle aasta alguseni puudus kaubandusvõrgust ostmise võimalus sootuks, siis uute müügipunktide lisandumine on igati tervitatav. Võrreldes paberpiletiga on nüüdsest ID-pileti kasutamine pealegi mugavam juba kasvõi üliõpilastele kuna ka Tartus ei pea enam õpilane esitama täiendavat soodustust tõendavat dokumenti, sest soodusõiguse olemasolu kontrollitakse automaatselt juba ID-pileti müümisel” ütles Ühendatud Piletite AS juhatuse esimees Ain Järv.

Tartus kioskitest ning postkontoritest saab osta nii ühe päeva, kui ka kümne ja kolmekümne ning 90 päeva pileteid. ID-pileti hind tuleb ostjale soodsam – nii maksab näiteks 30 päeva pilet koos teenustasuga 34 ja 90 päeva pilet 69 krooni vähem kui paberpilet.

ID-pilet asendab füüsilist piletit, mille abil reisija tõendab oma sõiduõigust ja kontrolör kontrollib piletite baasist kas isikul on vastav pilet olemas. ID-piletit saavad R-Kioski kioskitest ning Eesti Posti postkontoritest osta kõik kehtiva ID-kaardi omanikud ning alla 15-aastased isikud, kui neil on isikukoodiga õpilaspilet. ID-piletit saab osta veel ka internetist ja mobiiltelefoniga. Täpsem info: www.pilet.ee

Lisainformatsioon:
Lennart Leht
ärivaldkonna juht
Ühendatud Piletite AS
tel: 503 1647
e-post: lennart@unitedtickets.ee