Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated AS-i Ühendatud Piletid asus juhtima Kristjan Konks

AS-i Ühendatud Piletid asus juhtima Kristjan Konks

01.04.2012

Alates aprillist on AS-i Ühendatud Piletid uus tegevjuht ja juhatuse liige Kristjan Konks. Senine tegevjuht Ain Järv keskendub edaspidi rohkem ettevõtte tehnoloogilisele poolele, asudes tehnhikadirektori ametikohale.

Ühendatud Piletite meeskonna tugevdamise eesmärk on tagada Tallinna piletisüsteemi hanke tähtaegne valmimine selle aasta septembris, arendada edasi ühistranspordi sõiduplaanide vaatamise ning piletite ostmise võimalusi veebis ja mobiilis ning alustada Eestis loodud piletilahenduste eksporti välisturgudel.

AS-i Ühendatud Piletid partneri Herty Tammo sõnul tekkis Kristjani liitumisel Ühendatud Piletitele juurde kogemust ja jõudu, et võtta lisaks Eestile vastu ka tõsiseid väljakutseid piiri taga. „Kristjani liitumisel ostis Ühendatud Piletid ühistranspordi sõiduaegade vaatamiseks ja piletite ostmiseks loodud Bussipiletid.ee Androidi ja iPhone mobiilirakendused ning kodulehe www.bussipiletid.ee,“ lausus Tammo.

Uus tegevjuht Kristjan Konks omab varasemat kogemust nii pileti- kui infotehnoloogiaäris ning head koostöökogemust kohalike omavalitsustega. 1999 - 2008 töötas ta erinevatel ametikohtadel rahvusvahelises kontsernis G4S, seal hulgas AS-i Ühisteenused juhina.

Kristjan on loonud sellised internetiärid nagu Varuosa24 OÜ ja Bussipiletid.ee ning alates käesolevast aastast osaleb aktiivselt rahvusvahelise ettevõtluskiirendi Startup Wise Guys investorina.

Lisainformatsioon:

Kristjan Konks
Tegevjuht, juhatuse liige
Ühendatud Piletite AS
Mob: +372 5072514
Mail: kristjan@unitedtickets.ee
Skype: kristjan.konks
www.unitedtickets.ee