Info- ja ostuliin

Helista: 11800 (24/7)*
Kirjuta: info@pilet.ee

* eritariifne number

Pilet.ee Üldinfo Uudised ja teated Tallinna ühistranspordi ID-pileteid saab osta märtsi lõpuni

Tallinna ühistranspordi ID-pileteid saab osta märtsi lõpuni

08.03.2013

Uue elektroonilise piletisüsteemiga paralleelselt kehtivaid ID-pileteid saab Tallinna ühistranspordis kasutamiseks osta märtsi lõpuni – ID-pileti süsteem kehtib aprilli lõpuni.

Ühendatud Piletid AS-i tegevjuhi Kristjan Konksu sõnul saavad Tallinna ID-pileti kasutajad soetada ID- kaardile 30-päeva sõidupileteid ja tunnipileteid kuni 31. märtsini ning kasutada neid maksimaalselt kuni 30. aprillini – alates 1. maist läheb Tallinna ühistransport täielikult üle e-pileti süsteemile.

„Aprill on viimane kuu, mil kehtivad parallelselt veel nii märtsis ostetud ID-piletid kui ka uued e-piletid, kuid alates 1. aprillist 2013 on müügil vaid e-piletid, mille kasutamiseks on vajalik ka Ühiskaart, “ selgitas Konks.

Ühiskaarte müüb ja isikustab enam kui 100 müügikohta, sh R-Kiosk, Eesti Post, Selver, Maxima, Prisma, Rimi, Autogrill, Stockmann, Spaaper ja Tallinna Linnavalitsuse teenindussaal. Ühiskaardiks sobivad ka süsteemiga liitunud koolide õpilaspiletid ning SEB ISIC-kaardid.

Müügipunktist Ühiskaardile pileti ostmiseks või raha laadimiseks tuleb müüjale esitada Ühiskaart või öelda Ühiskaardi number.

Isikustatud Ühiskaardile saab osta sõidupileteid või laadida üksikpiletite soetamiseks piletiraha jätkuvalt ka isikukoodi järgi. Isikustatud Ühiskaart tagab ka ette nähtud sõidusoodustused, sh tasuta ühistranspordi sõiduõiguse tallinlastele.

Internetist Ühiskaardile pileti ostmine ja ka kaardi isikustamine käib samamoodi kui seni ID-pileti ostmine aadressilt www.pilet.ee.

„ID-pileti süsteemi muutused puudutavad vaid Tallinna ühistransporti. Tartus jääb ID-pileti süsteem jätkuvalt kehtima,“ kinnitas Konks.

Lisainformatsioon:
Kristjan Konks
Ühendatud Piletid AS
E-post: Kristjan@unitedtickets.ee
Tel: +372 5072514